K-Obiol MAX Szkodniki magazynowe

K-Obiol MAX Szkodniki magazynowe

Masz problem ze szkodnikami magazynowymi w swoim gospodarstwie? K-Obiol Max działa na szkodniki magazynowe tj. owady biegające: wołek zbożowy, trojszyk ulec, kapturnik zbożowiec, spichrzel surynamski, strąkowiec fasolowy oraz owady latające – skośnik zbożowiaczek. Środek działa na owady dojrzałe i larwy, które znajdują się na zewnątrz produktów pochodzenia roślinnego.

 

Stosowanie

Środek K-Obiol MAX od Bayer można stosować przy użyciu aparatury przeznaczonej do opryskiwania ziarna zbóż na taśmociągach i w magazynach oraz przy użyciu opryskiwaczy ręcznych Produkt można również stosować do dezynsekcji pustych pomieszczeń magazynowych. W zależności od dawki zapewnia ochronę ziarna na 6 do 12 miesięcy. K-Obiol Max nie wymaga okresu karencji, co oznacza, że ziarno zabezpieczone tym preparatem można natychmiast przetwarzać.

 

Aplikacja preparatu na ziarno jest łatwa, wymaga zabezpieczeń jedynie takich jak przy stosowaniu środków ochrony roślin. W przypadku dezynsekcji pustych pomieszczeń, preparat K-Obiol Max stosuję się metodą opryskową.

 

Specjaliści z firmy BAYER doradzą Ci jak chronić swoje ziarno przy pomocy K-Obiol MAX