System rolnictwa precyzyjnego

System rolnictwa precyzyjnego  w wielu gospodarstwach działa już od dłuższego czasu, ale w wielu temat jest jeszcze nieznany, dlatego jeśli jesteś zainteresowany, albo chciałbyś dowiedzieć się więcej zadzwoń do naszego pracownika – 695 333 845.

Nowe podejście marki New Holland Agriculture  do precyzyjnego zarządzania gospodarstwem (PLM®) można podsumować w czterech słowach: otwartość, łączność, efektywność, wsparcie. Oferujemy kompletną gamę systemów nawigacyjnych, które można dopasować do indywidualnych potrzeklienta. Modułowe rozwiązania New Holland wykorzystujące pełną gamę sygnałów korekcyjnych można zastosować w każdej maszynie. Intuicyjne, łatwe w obsłudze interfejsy sprawiają, że można używać systemu nawigacyjnego bez żadnego ryzyka, a stworzone na potrzeby rolnictwa precyzyjnego oprogramowanie Precision Land Management pozwala pobierać i analizować dane plonu, aby precyzyjnie dopasować parametry wejściowe i obniżyć koszty.

Będąc liderem w zakresie czystej energii marka New Holland aktywnie wspiera działania mające na celu poprawę oddziaływania rolnictwa na
środowisko naturalne i rozwiązania rolnictwa precyzyjnego (PLM®) stanowią kluczowy element tej strategii. Ograniczenie liczby przejazdów
po polu pozwala oszczędzić znaczne ilości paliwa, a wskutek tego ślad węglowy gospodarstwa rolnego. Na tym jednak nie koniec – kontrola środków rolniczych, takich jak nawozy sztuczne, pozwala na znaczne ograniczenie wpływu gospodarstwa na środowisko naturalne.

Zdaje się oczywiste, że tego można oczekiwać od lidera w dziedzinie czystej energii. Jeżeli chcesz zacząć oszczędzać czas i pieniądze, pracować w bardziej komfortowy sposób oraz zwiększać wydajność i opłacalność w każdym sezonie dzięki narzędziom do rolnictwa precyzyjnego, pakiet PLM® opracowany przez markę New Holland już na Ciebie czeka.