Dla Przedsiębiorstw

Jedną z głównych działalności WIALAN Langer i Wiatr Spółka Jawna jest współpraca z podmiotami handlowymi. Firma proponuje szeroką gamę towarów do centrum ogrodniczego, sklepu rolniczego, punktu przemysłowego. W stałej ofercie handlowej znajduje się kilkadziesiąt tysięcy produktów dla sektora rolniczego, ogrodniczego, sadowniczego, leśnego i innych. Artykuły dedykowane są zarówno dla klienta hobbystycznego i profesjonalnego.

Firma kooperuje z gronem kilkuset punktów handlowych, gdzie wzajemne zrozumienie potrzeb stanowi priorytet i główny kierunek działania. Propozycje współpracy opieramy na kilku zasadniczych grupach:

Środki ochrony roślin

Oferta obejmuje tysiące pestycydów zaszeregowanych jako: herbicydy, fungicydy, insektycydy, akarycydy, zaprawy nasienne, bakteriocydy, rodentycydy, moluskocydy, nemtocydy, regulatory wzrostu, stymulatory odporności, adiuwanty, repelenty, feromony, desykanty, środki biologiczne, środki biotechnicznego, sterylanty, dezynfektanty. Co ważne, WIALAN jest wiodącym dystrybutorem czołowych koncernów chemicznych, dzięki czemu firma wprowadza na rynek najlepsze rozwiązania, za którymi stoi praca i wiedza szerokich zespołów badawczych. Firma proponuje środki ochrony roślin dedykowane zarówno dla profesjonalnych, wielkoobszarowych użytkowników, jak również produkty konfekcjonowane w niewielkie opakowania z przeznaczeniem dla odbiorców indywidualnych.

Nawozy

Setki pozycji asortymentowych pozwalają firmie WIALAN zaoferować najszersze portfolio produktowe na rynku. Nawozy, odżywki, stymulatory wzrostu i wiele innych z przeznaczeniem dla hobbystów od czołowych krajowych i zagranicznych producentów. Bardzo szeroka propozycja nawozów profesjonalnych zarówno do specjalistycznych niszowych upraw jak i do masowej produkcji rolniczej. W grupie produktowej nawozy, firma posiada szeroką ofertę spełanijącą oczekiwania każdego klienta.

Materiał Siewny Roślin

Spółka prowadzi aktywną sprzedaż kwalifikowanego materiału siewnego grup: zboża jare i ozime, kukurydza, rzepak jary i ozimy, soja, słonecznik. W ofercie znajdują się również standardowe i specjalistyczne mieszanki traw, poplony, międzyplony. Dla klientów oczekujących specjalistycznej oferty proponujemy nasiona roślin specjalnego przeznaczenia, materiał siewny F1, nasiona warzyw i kwiatów i wiele innych..

Nasiona

Absolutnie najszersza oferta na rynku, obejmująca portfolio od nasion dla działkowców na niewielkie obszary upraw, po asortyment gatunków do upraw rolniczych. Warzywa, kwiaty, zioła, trawy gazonowe, trawy pastewne, specjalistyczne mieszanki traw, kukurydza, rzepak, soja, słonecznik, buraki, zboża to ogólny podział oferowanego materiału siewnego.

Maszyny ogrodowe

W ofercie znajduje się szereg maszyn uznanych producentów. Są to maszyny przeznaczone dla szerokiego grona odbiorców jak i spełniające szczególne potrzeby klientów. Ciągniczki ogrodowe, kosiarki elektryczne, kosiarki spalinowe, glebogryzarki, roboty koszące, dmuchawy, myjki, odśnieżarki, opryskiwacze, pilarki, podcinarki, pompy, rozdrabniacze, rozłupywarki, sekatory, wertykulatory, zamiatarki i inne urządzenia dla hobby sty i profesjonalisty.

Podłoża, ziemie

Produkty dla każdego klienta: małe opakowania podłoży dedykowane do roślin domowych, ziemie do ogrodu i na balkon; specjalistyczne mieszanki dla producentów spełniające najostrzejsze kryteria jakości; podłoża specjalne do mieszanek… 
i wiele innych produktów.

Narzędzia ogrodowe

Setki indeksów towarów obejmujących najważniejsze i najlepsze na rynku marki narzędzi ogrodowych. Od tych najdrobniejszych ręcznych narzędzi do zaawansowanych produktów spełniających wymogi profesjonalnych użytkowników.

Woda

Bardzo szeroka grupa asortymentowa obejmująca portfolio znanych producentów. Węże, zraszacze, linie kroplujące, sterowniki, lance, pistolety zraszające, bębny, złączki, wózki ogrodowe, pompy i wiele innych produktów znajdujących zastosowanie w ogrodzie, działce, domu, balkonie.

Doniczki

Ogromny wybór wzorów, rozmiarów, kolorów. Tysiące pozycji od wielu producentów dla osób szukających zarówno prostych rozwiązań jak i klientów oczekujących więcej od doniczek czy osłonek dla roślin.

Przetwórstwo

Szereg produktów dla klientów, związanych z domowymi przetworami, stworzeniem mniejszej lub większej manufaktury.

Włókna, tkaniny

Bardzo szeroka oferta związana z ochroną upraw czy to przed chwastami, czy też przed chłodem i przymrozkami. Tkaniny, włókniny, worki na płody rolne, sznurki rolnicze, siatki to tylko częściowy asortyment produktowy z tej grupy.

Logistyka

W ramach współpracy świadczymy usługi logistyczne związane z realizacją zamówień do klientów. Firma podejmuje zlecenia własnym taborem. Współpracując z partnerami logistycznymi dostarczamy towary handlowe w każdą lokalizację wskazaną przez klienta. Od drobnych przesyłek do pełnosamochodowych zleceń – wszystko w trosce o najlepszą obsługę klientów.

Usługi wsparcia biznesowego

Firma posiada szeroko rozwinięte możliwości związane ze wsparciem klientów w zakresie rozwiązań informatycznych, teleinformatycznych. Wzajemna wymiana dokumentów, zaawansowana komunikacja ułatwiająca codzienną pracę i relacje biznesowe to atuty firmy.