„Wybierz pracę, którą kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu.”

Konfucjusz

WIALAN Langer i Wiatr Spółka Jawna rozpoczęła działalność 6 marca 1992 jako jedno z pierwszych prywatnych przedsiębiorstw w sektorze rolniczym. Od tego czasu, w sposób nieprzerwany, działa w wielu segmentach zaopatrzenia ogrodnictwa i rolnictwa, dostarczając środki produkcji i usługi. Dziś firma to istotny partner handlowy dla wielu klientów wśród których postrzegana jest jako synonim nieustannego rozwoju i solidności biznesowej. Firma działa zgodnie z wizją:

„Powiększanie zasobów oraz kontynuowanie inwestycji koniecznych do rozwoju, a wszystko to, aby sprostać oczekiwaniom obecnych i przyszłych klientów”

Spółka zatrudnia prawie 400 osób, oferuje kilkadziesiąt tysięcy artykułów rozmieszczonych na ponad 38 tys. m2, prowadzi sprawną logistykę sprzedawanych towarów. Kompetentni specjaliści współpracują z klientami świadcząc usługi niezbędne
w prowadzaniu ich biznesu.

Model biznesowy firmy oparty jest na dwóch głównych filarach:
współpraca z punktami handlowymi oraz współpraca z producentami rolnymi.
W ramach każdej z tych grup docelowych firma oferuje towary handlowe i świadczy szereg usług okołobiznesowych.

WIALAN kooperuje z kilkudziesięcioma dostawcami. Większość z nich to uznane krajowe i zagraniczne podmioty oferujące najwyższej jakości produkty. Firma w portfolio posiada więc towary potrzebne w każdym gospodarstwie, branżowym punkcie handlowym, ogrodzie, działce czy balkonie…

firma WIALAN to ciągły rozwój, dlatego poszukujemy najlepszych specjalistów w swojej branży. Sprawdź naszą ofertę pracy.