Dla Producentów Rolnych

Współpraca z producentami sektora rolniczego to jeden z filarów działalności firmy WIALAN Langer i Wiatr Spółka Jawna. Współpraca na najwyższym poziomie z rolnikami, szkółkarzami, sadownikami, leśnikami stanowi priorytet i wyzwanie dla całego zespołu. Dziś firma cieszy się zaufaniem i doskonałą współpracą z kilkunastotysięczną grupą zadowolonych klientów.

Oferta skierowana dla sektora rolniczego to kilkadziesiąt tysięcy towarów handlowych i usług stanowiących doskonałe zaplecze dla każdego klienta. Propozycje współpracy opieramy na kilku zasadniczych grupach:

Maszyny rolnicze

Jako autoryzowany diler oferujemy maszyny rolnicze, sadownicze, leśne wielu uznanych marek. 

Serwis

Firma prowadzi autoryzowany serwis maszyn rolniczych i ogrodniczych. Dzięki funkcjonowaniu serwisu wspieramy klientów w ich nieprzerwanej pracy w gospodarstwie czy ogrodzie. Zespoły serwisowe działają w siedzibie głównej i kilku oddziałach firmy, wszystko to w trosce o jak najszybszą reakcję na zgłoszenia klientów.

CZĘŚCI ZAMIENNE

W ofercie posiadamy części zamienne do ciągników rolniczych marki New Holland

Środki ochrony roślin

Oferta obejmuje tysiące pestycydów zaszeregowane jako: herbicyd, fungicyd, insektycyd, akarycyd, zaprawa nasienna, bakteriocyd, rodentycyd, moluskocyd, nemtocyd, regulator rozwoju, stymulator odporności, adiuwant, repelent, feromon, desykant, środek biologiczny, środek biotechniczny, sterylant, dezynfektant. WIALAN jest wiodącym dystrybutorem czołowych koncernów chemicznych dzięki czemu firma wprowadza na rynek najlepsze rozwiązania za którymi stoi praca i wiedza szerokich zespołów badawczych.

materiał siewny roślin

Spółka prowadzi aktywną sprzedaż kwalifikowanego materiału siewnego grup: zboża jare i ozime, kukurydza, rzepak jary i ozimy, soja, słonecznik. W ofercie znajdują się również standardowe i specjalistyczne mieszanki traw, poplony, międzyplony. Dla klientów oczekujących specjalistycznej oferty proponujemy nasiona roślin specjalnego przeznaczenia, materiał siewny F1, nasiona warzyw i kwiatów i wiele innych.

nawozy

Bardzo szeroka gama produktów dla każdego nabywcy. Począwszy od klientów z działów specjalnych produkcji rolnej, przez klasyczne gospodarstwa rolne, skończywszy na potrzebach dla działkowców i hobbystów. W ofercie nawozy posypowe, rozpuszczalne, długodziałające, organiczne, do stosowania dolistnego. Produkty certyfikowane pod uprawy ekologiczne, nawozy oparte o aminokwasy, algi i wiele innych

Inne środki produkcji

Bardzo szeroka gama produktów dla każdego nabywcy. Począwszy od klientów z działów specjalnych produkcji rolnej, przez klasyczne gospodarstwa rolne, skończywszy na potrzebach dla działkowców i hobbystów. W ofercie nawozy posypowe, rozpuszczalne, długodziałające, organiczne, do stosowania dolistnego. Produkty certyfikowane pod uprawy ekologiczne, nawozy oparte o aminokwasy, algi i wiele innych

Skup płodów rolnych

Nieodłącznym elementem współpracy i rozliczenia z klientami jest kooperacja w zakresie skupu płodów rolnych. Firma skupuje i jest certyfikowanym odbiorcą materiału paszowego zbóż, bobowatych, kukurydzy, rzepaku. Współpraca opiera się o różne formy kontraktów z producentami oraz logistyczne rozwiązania wspierające cały dział skupu.

Doradztwo

Podwalina solidnej współpracy z klientami to współdziałanie w zakresie doradztwa. W oparciu o fachową wiedzę technologiczną, ekonomiczną i handlową zespołów ludzkich, firma tworzy przyjazne relacje z klientami wspierając ich w codziennych decyzjach biznesowych. Celem firmy jest przekazywanie najnowszych rozwiązań o najwyższej jakości.

Usługi okołobiznesowe

W ofercie firmy klienci znajdą wiele dodatkowych elementów związanych z monitoringiem i analizą pogody oraz jej wpływem na czynniki związane z kondycją upraw. Szereg stacji meteorologicznych spiętych z modelami związanymi z pojawem szkodników i chorób stanowią pierwszą linię wsparcia w gospodarstwach. System pobierania próbek glebowych wraz z analizą danych i zaleceniami nawozowymi to kolejne ogniwo współpracy.

Oddziały firmy

W ramach aktywności biznesowej, w trosce o jak największy komfort klientów spółka posiada sieć oddziałów. Wybrane punkty oferują środki do produkcji oraz sprzedaż i serwis maszyn.