PLM INTELLISTEER

BLUE AND YOU

Unowocześnij swoją firmę dzięki PLM IntelliSteer.

PLM oferuje pełną gamę układów prowadzenia z możliwością ich dostosowania do Twoich indywidualnych potrzeb. Intuicyjne i łatwe w obsłudze interfejsy sprawiają, że możesz pewnie korzystać z układów prowadzenia. Zredukujesz nakłady, oszczędzisz pieniądze, jak również ograniczysz wpływ na środowisko. Efektywniejsze pokrycie pól zwiększa zyski i pozytywnie wpływa na środowisko naturalne.

INTELLISTEER

Unowocześnij swoją firmę dzięki PLM IntelliSteer. 

IntelliSteer można fabrycznie zamontować w ciągniku, kombajnie lub opryskiwaczu marki New Holland lub wykorzystać do modernizacji osprzętu przystosowanego do montażu IntelliSteer. IntelliSteer jest też dostępny dla wielu starszych modeli maszyn New Holland.

W pełni zintegrowany układ automatycznego prowadzenia zapewnia równoległe przejścia i pokosy, eliminując możliwość pominięć i zachodzenia.

W połączeniu z PLM RTK+ zapewnia dokładność na poziomie 1,5 cm

Sterowany za pośrednictwem wyświetlacza z ekranem dotykowym Intelliview 12 lub IntelliView IV, na którym poza sterowaniem IntelliSteer można monitorować funkcje maszyny i uruchamiać aplikacje rolnictwa precyzyjnego.

Wykorzystuje kompensację terenu T3 do utrzymywania dokładności w nierównym terenie.

Można teraz włączyć funkcję PLM IntelliTurn współpracującą z IntelliSteer w celu uzyskania kierowania bez użycia rąk dla zapewnienia automatycznych, powtarzalnych nawrotów na końcu rzędu – maksymalizacja dokładności nawrotów pojazdu i ogólnej wydajności przy jednoczesnej redukcji stopnia zmęczenia operatora.

INTELLISTEER MOTOR DRIVE

IntelliSteer Motor Drive jest w pełni zintegrowanym rozwiązaniem kierowania ze wspomaganiem o dużej wydajności, które zapewnia wysoki stopień dokładności w postaci hydraulicznego, zautomatyzowanego układu kierowania. Jest on powiązany ze sterownikiem prowadzenia NAV-900 i ekranem dotykowym IntelliView IV.

CECHY:

 • rosty montaż
 • Zautomatyzowane kierowanie o bardzo wysokim stopniu dokładności na poziomie 1,5 cm
 • Zakres prędkości do 0.35 km/h do 29 Km/h
 • Nieograniczony czas kierowania podczas cofania: optymalnie ustawiaj maszynę na małych uwrociach w celu uzyskania idealnego dojścia do następnej linii
 • Załączanie na postoju: sprawdź narzędzie, wróć do kabiny, załącz i ruszaj
 • Do 90° względem pokosu
 • W pełni kompatybilny z New Holland IntelliTurn (nawroty na końcu rzędu)

ZALETY:

 • Krótszy czas i niższe koszty montażu niż w przypadku tradycyjnych rozwiązań hydraulicznych układów kierowania o podobnym wysokim stopniu wydajności
 • Wysokość całkowita 10 cm i płaska kierownica: dobra integracja na kolumnie kierownicy
 • Idealne do większości prac rzędowych i upraw wielkoobszarowych
 • Łatwe przenoszenie między pojazdami

Kolejne wydanie cyfrowego magazynu Blue&You jest już dostępne online!