ASORTYMENT PRODUKTÓW NEW HOLLAND

SERIA T8 GENESIS™ Z PLM INTELLIGENCE™ 
4 modele, od 350 to 435 km

New Holland zbudował nowy T8 Genesis™ z PLM Intelligence™, opierając się na sugestiach operatorów, takich jak Ty. Każdy szczegół dokładnie zaprojektowano, aby spełnić Twoje wymagania: przeprojektowana kabina z intuicyjnymi elementami sterowania nowej generacji, które można łatwo dostosowywać do własnych upodobań, zapewnia najwygodniejsze i najpraktyczniejsze środowisko pracy.

SERIA T7 ETAP V
14 Modeli o mocach od 165 do 315 KM

Nowa seria T7 obejmująca 14 modeli zapewnia jeszcze większą wszechstronność dzięki trzem nowym modelom S do wyboru. Dostępne są trzy różne warianty: standardowy rozstaw osi, duży rozstaw osi i potężna wersja wzmocniona. T7 jest idealnym rozwiązaniem dzięki dostępności różnych przekładni, od Range i Power Command™ po nagradzaną zmienną bezstopniową przekładnię Auto Command™.

SERIA T6
7 modeli o mocach od 125 do 180 KM

Wzorzec wszechstronnego ciągnika. Wszystkie Twoje potrzeby związane z gospodarowaniem na roli będą zaspokojone. Stylowa, nowa seria ma najnowszą technologię ECOBlue™ Hi-eSCR w celu zapewnienia zgodności z normą Tier 4B, a nowy najlepiej wyposażony z serii model T6.180 jeszcze bardziej poprawi wydajność w segmencie ciągników średniej mocy, gdyż oferuje duży wybór przekładni obejmujący sprawdzoną Electro Command™, zaawansowaną Auto Command™ i całkowicie nową, ośmiostopniową Dynamic Command™ typu semi-powershift, która jest obecnie dostępna w 6-cylindrowych modelach T6.180 i T6.160.

SERIA T5
12 modeli o mocach od 75 do 140 KM

Sprawdzoną serię ciągników T5 zaprojektowano z myślą o produktywnym wykonywaniu szeregu prac rolniczych – począwszy od prac polowych, przy inwentarzu żywym, z ładowarką i prac w obrębie gospodarstwa, po transport drogowy. Ta wielozadaniowa seria jest dostępna z przekładnią 16×16 Electro Command™, nową, ośmiobiegową przekładnią Dynamic Command™ typu semi-powershift lub sprawdzoną przekładnią zmienną bezstopniową Auto Command™.

SERIA TD5
4 modele o mocach od 85 do 114 KM

Tradycyjne wartości związane z gospodarowaniem na roli w zakresie solidnej konstrukcji, dużej efektywności i prostoty obsługi są tym, co wyróżnia serię TD5. Zastosowany silnik w tej seri to spełniąjąca normę emisji spalin Tier 4A jednostka F5C typu Common Rail o pojemności 3,4 l w modelach TD5.85–TD5.115, w których zużycie paliwa zredukowano o 10%.

SERIA T4 I T4S
6 modeli o mocach od 55 do 75 KM

Serię T4 obejmującą trzy modele zaprojektowano z myślą o Tobie,aby komfort i pracy i produktywność przenieść na całkiem nowy poziom. Dzięki mocy od 58 do 75 KM jest to idealne narzędzie dla rolników, służb miejskich i innych operatorów.

​SERIA T4F/N/V
12 modeli o mocach od 75 do 110 KM

Serię T4F/N/V opracowano, aby sprostać rygorystycznym wymaganiom stawianym przez właścicieli sadów i winnic. Dostępne w trzech szerokościach i oferujące zaawansowane funkcje, w tym układ SuperSteer™ — gwarancja produktywności. Nowoczesne i wydajne 4-cylindrowe silniki F5C zapewniają ekonomiczną moc.

SERIA T3F
3 modele o mocach od 55 do 75 KM

T3F sprawdza się najlepiej w sadach i winnicach, gdzie jego kompaktowe wymiary i niska masa pozwalają wykonywać wymagane zadania. Idealny masowy współczynnik mocy oznacza, że z łatwością radzi sobie z nachyleniem terenu, jak również transportem drogowym z dużą prędkością. Równie znakomity w zamkniętych szklarniach, jak i podczas prac w bardziej otwartych obszarach, T3F jest prawdziwym narzędziem do wszystkiego.

SERIA Boomer
6 modeli o mocach od 20 do 50 KM

Seria kompaktowych ciągników Boomer jest domyślnym wyborem w przypadku fachowym prac w zakresie pielęgnacji terenów zielonych. Seria Boomer to sześć modeli w zakresie mocy od 23 do 47 KM, które można wyposażyć odpowiednio do indywidualnych potrzeb. Wybieraj spośród podstawowych maszyn.

Magazyn cyfrowy Blue&You jest już dostępny online. Oferuje szereg pasjonujących  artykułów. Sprawdź sam!