SAMODZIELNY PRZEGLĄD NEW HOLLAND

PRZYGOTUJ MASZYNĘ PRZED NASTĘPNYM SEZONEM

Skontaktuj się z autoryzowanym Dealerem New Holland w celu uzyskania pomocy podczas przeglądu. Jeśli chcesz wykonać pełną kontrolę 81 punktów lub uzyskać ofertę części umów się na ​wizytę już dziś!
Link do listy przeglądowej można znaleźć na dole tej strony. Zachęcamy do samodzielnego sprawdzenia swojej maszyny.

 

SAMODZIELNA LISTA PRZEGLĄDU NEW HOLLAND

Możesz skorzystać z naszej  listy, do samodzielnej kontroli swojej maszyny.

 

WAŻNE
Zawsze zapoznaj się z instrukcją obsługi ciągnika, aby uzyskać informacje dotyczące konkretnego modelu.

 

WAŻNE
Jeśli uważasz, że nie rozumiesz któregokolwiek z poniższych kroków lub nie jesteś w stanie wykonać ich bezpiecznie. Skonsultuj się z najbliższym dealerem New Holland i poproś o profesjonalny 81-punktowy przegląd zimowy.

 

Ta lista kontrolna służy wyłącznie do celów informacyjnych. Nie określa oficjalnie stanu urządzenia i nie może stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń lub problemów związanych z bezpieczeństwem, spowodowanych jakąkolwiek awarią. Sam przegląd i wszystkie czynności podczas sprawdzania, wykonujesz na własną odpowiedzialność.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub nie wiesz jak przeprowadzić kontrolę, skontaktuj się z lokalnym dealerem w celu uzyskania pomocy. Jeśli odpowiedziałeś na 1 lub więcej pytań, że niektóre części są w złym stanie i wymagają wymiany, skontaktuj się z najbliższym dealerem, aby zarezerwować pełny przegląd wykonany przez profesjonalnych  ekspertów New Holland

Ta lista kontrolna ma charakter wyłącznie informacyjny i można ją wykonać tylko online. Urządzenie musi być podłączone do Internetu, a za transfer danych może zostać naliczona opłata zgodnie z planem operatora.

Szczegółowe oświadczenie CNHi o ochronie prywatności można znaleźć tutaj: https://www.cnhindustrial.com/Pages/Privacy_Notice.html?code=pl-pl&brand=nhag

Zawsze możesz zarezerwować pełny 81-punktowy przegląd lub uzyskać ofertę na części, kontaktując się z najbliższym dealerem.

Istnieje wiele sposobów sprawdzania stanu bezpieczeństwa maszyny. Niektóre rzeczy jesteś w stanie skontrolować sam. Jednak w celu dokładnego sprawdzenia i zapewnienia pełnej wydajności maszyny – wszelkie naprawy i wymiany części powinny być wykonywane przez ekspertów New Holland.

 

Kliknij TUTAJ i przejdź do formularza, który ułatwi Ci wykonanie samodzielnego przeglądu.