Ola i jej New Holland T8 435

Dzień przed Świętami, tj. 23 grudnia przekazaliśmy firmie Łukowa Tobacco drugi w Polsce, ale pierwszy w wersji Blue Power traktor New Holland Agriculture T8_435 w wersji Genesis. Zapraszamy na krótką relację z przekazania. Życzymy komfortowej pracy. Ola dziękujemy za miłe słowo

SERII T8 GENESIS™ Z TECHNOLOGIĄ PLM INTELLIGENCE™ ZAPROJEKTOWANY DLA CIEBIE
Firma New Holland stworzyła nowe ciągniki z serii T8 Genesis™ z technologią PLM Intelligence™ w oparciu o informacje od operatorów takich jak Ty. Każdy szczegół tej maszyny zaprojektowano z myślą o Twoich potrzebach: od przeprojektowanej kabiny oferującej najwyższy poziom komfortu i wygody obsługi, aż po nowej generacji sterowanie umożliwiające łatwe dostosowanie do aktualnie wykonywanego zadania.

POŁĄCZENIE INNOWACYJNOŚCI I INTUICYJNOŚCI
Nowe ciągniki z serii T8 Genesis™ to również pierwsze ciągniki na rynku, które w pełni wykorzystują zaawansowaną platformę New Holland PLM Intelligence™. Dzięki temu będziesz mieć stały dostęp do aktualizowanych na bieżąco danych, informacji i wsparcia bez względu na to, gdzie się znajdujesz. Wszystkie te postępy i innowacje umożliwiły stworzenie najbardziej intuicyjnego ciągnika na świecie.